[Tato sekce ještě nebyla aktualizována, prosím o pochopení.
Poslední aktualizace této stránky proběhla někdy v říjnu 2006.]

Ke stažení

Zdrojáky tohodle webu

...pro zoufalce, co se chtějí z mého šíleného kódu "učit" (silně nedoporučuji!!)

Stránky používají několik PHP funkcí, klíčovou je include. Pro prohlížení je proto nutné mít na localhostu funkční webový server s PHP (Apache). Pokud plánuješ nějaký kód nebo text použít na svých stránkách, dej mě předem vědět!.

Celá ta sranda má okolo 1,5 MB, obsahuje to jenom texty a obrázky (některý). Kód RS blogu zahrnut není.
Aktualizace tohoto offline archívu provádím velmi nepravidelně, tudíž s největší pravděpodobností tento archiv bude co? NE-AK-TU-ÁL-NÍ.

Download?

Vlastní tvorba: "Aplikace" (Delphi)

Disclaimer: Všechny zde nabízené "programy" jsou naprosto amatérského charakteru a veškerý jejich "vývoj" (pokud se to tak dalo nazývat) již byl před pár lety ukončen.

Většinu věcí zde stažitelných považuj za open source (dle GPL v2) - to tehdy, pokud u toho straší v zipu/raru i zdrojáky... Osobák II (bez dodávaných zdrojáků) je prozatím "jen" freeware, ale pokud bys chtěl/a třeba nějak ve vývoji programu pokračovat, tak mě napiš a domluvíme se.

Hřbitůvek starých designů

Z čeho tohle všechno původně vzniklo, je skoro neuvěřitelný. Hlavně to první stojí za to...

Web verze 4

První čtyři verze webu vznikly v letech 1999-2000 v editoru Netscapu 3 pod Windows 3.1 na černobílém notebooku, 486ce 25MHz. První tři verze skoro vůbec neobsahovaly obrázky a jediným obsahem bylo pár stupidních programů v Qbasicu. Tohle je jediná věc, která se z téhle netscapovské éry zázrakem dochovala - index.htm čtvrté verze. Tady už bylo menu obrázkové. (Tyhle obrázky stejně nejsou původní, dodělával jsem je jenom aby to nějak vypadalo). Tohle jsem vytvořil když mě bylo, pokud počítám dobře, 11 let:-) Neměl by někdo taky v archivu podobnou trapárnu? Kdo mě něco takovýho pošle, ten na oplátku dostane nějakej super program z Qbasicu (psanej, když mě mohlo bejt 10)! [DOWNLOAD]

Web verze 5

Pátá verze už ale byla něco úplně nového. Nový hardware přinesl nové, netušené možnosti tvorby webu, a tak do poloviny roku 2001 vznikla zcela nová 'fantasy' verze. Vyrobeno už výhradně v programech z Redmontu, v tomto případě ve Wordu 97. Tato verze vydržela hodně dlouho - skoro až do konce roku 2002. Ke stažení je tady poslední a zároveň jediný archiv, z 30.10.2002.
Co se týče verzí 6 a 7, ty nepřinesly žádné výraznější změny - v případě verze 6 to byl nový úvodník a text 'o mně' a v případě sedmičky to byl jiný font a pozadí...
Když tak vzpomínám, ty animovaný od někud stáhnutý pochodně byly i u verze 1! [DOWNLOAD]

Web verze 8

Když jsem psal osmičku, udělal jsem design až moc nápadně podobný tomu, který byl u verze 1-3. Kompletně bez obrázků (až na ten úlet - reklamní bannery). Dobu Spectra a Amigy jsem sice nezažil, ale ono pokud vezmeme DOSovský commandline, od Spectráckýho se moc neliší, že... A Basic byl jak u osmibitů, tak u mě na 486ce. Oproti verzím 5/6/7 byly texty kompletně předělány.
Bohužel je tenhle design dost explorerofilní, protože už byl dělán ve Frontpagi, a to pomocí plavacích rámců. (A taky jsem nadával na Operu, jak to špatně zobrazuje). Na Mozille se tak opravdu moc dobře web nezobrazí (hlavně menu). [DOWNLOAD]

Web verze 9

Devítka už je věcí dost nedávnou. Dal jsem si práci, zahrál jsem si na pětiletý dítě, namaloval spoustu stupidních obrázků, naskenoval je, a vytvořil nový design. Pořád děláno ve Frontpagi, ale už tak, že se to na Mozille dá prohlížet. Frontpage toho ani moc na textu bez rámců a tabulek zkazit nemůže... V době, kdy byla devítka v provozu, jsem se už 'intenzivně' učil PHP a CSS, a z toho taky vznikla aktuální desátá verze, která tady asi bude hnít pěkně dlouho, už nemám chuť si pořád hrát s designem. Po dlouhé době se mi dílo líbí, jak je. [DOWNLOAD]